دامپزشکی در آستانه اشرفیه

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
271
دامپزشکی در آستانه اشرفیه

شهرستان آستانه اشرفیه در استان سرسبز گیلان و ۲۵ کیلومتری شهر رشت واقع شده است؛ فاصله این شهر با دریا هفده کیلومتر است. جمعیت این شهر که ۱۰۷ روستا را در دایره خود دارد، ۴۵۰۰۰ نفر می باشد. وجود خاک حاصلخیز و جاذبه های گردشگری و توریستی سبب شده است که شهر آستانه اشرفیه در حوزه دام بزرگ یا همان دام مزرعه -مثل اسب، گاو، گوسفند و...- و همچنین در حوزه دام کوچک یا حیوانات همراه -مثل سگ، گربه، همستر و...- بسیار فعال باشد.


کلینیک دامپزشکی آستانه اشرفیه

بدیهی است که وجود حیوانات مزرعه، همراه و صنعتی ضرورت ایجاد مراکز و کلینیک های دامپزشکی را توجیه می کند. کلینیک دامپزشکی دکتر وحید شمس نصرتی واقع در میدان امام حسین آستانه اشرفیه از جمله اولین مراکز دامپزشکی در آستانه اشرفیه با حداکثر فعالیت و پاسخگویی شبانه روزی است!


پیشینه دامپزشکی آستانه اشرفیه

دکتر وحید شمس نصرتی، کلینیک دامپزشکی آستانه اشرفیه را در سال ۱۳۷۶ راه اندازی کردند؛ یعنی تا به امروز حدود یک چهارم قرن تجربه کاری دارند! در ابتدا فعالیت دامپزشکی آستانه اشرفیه به طور خاص روی دام های مزرعه یا اهلی، مانند گاو و اسب بود اما امروزه نیمی از مراجعین دامپزشکی آستانه اشرفیه را دام های کوچکی نظیر سگ، گربه، پرندگان زیستی و... تشکیل داده اند.اگر برای نگهداری حیوانات دلبندتان به کمک نیاز دارید، می توانید روی دامپزشکی آستانه اشرفیه به صورت حضوری یا مشاوره تلفنی حساب کنید!


شماره دامپزشکی آستانه اشرفیه

نوبت دهی دامپزشکی آستانه اشرفیه

آیدا خسبی
سه شنبه، 23 فروردین


دیدگاه شما

متن نظر شما(اجباری)*